Porozumienia o współpracy

Lp.

Nazwa szkoły

Imię szkoły

Adres

Kod

Miasto

1.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

ul. Narewska 11

15-840

Białystok

2.

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących

im. Józefa Dechnika

ul. Cegielniana 24

23-400

Biłgoraj

3.

Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące

im. ONZ

ul. Tadeusza Kościuszki 41/43

23-400

Biłgoraj

4.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

 

ul. Długoszowskich 1

38-350

Bobowa

5.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Króla Kazimierza Wielkiego

Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1

32-700

Bochnia

6.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

 

ul. Suszyckich 11

36-040

Boguchwała

7.

I Liceum Ogólnokształcące

im. K. Wielkiego

ul. Prof. W. Pańki 2

36-200

Brzozów

8.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Tadeusza Kościuszki

Al. Mickiewicza 13

28-100

Busko Zdrój

9.

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych

 

al. Mickiewicza 23

28-100

Busko Zdrój

10.

I Liceum Ogólnokształcące

im. St. Staszica

ul. J. Piłsudskiego 14

32-500

Chrzanów

11.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Mikołaja Kopernika

Plac Wolności 7b

43-400

Cieszyn

12.

Zespół Liceów

im. M. Skłodowskiej - Curie

ul. Konopnickiej 9

43-502

Czechowice-Dziedzice

13.

Zespół Szkół

 

ul. Szkolna 20 a

32-410

Dobczyce

14.

Zespół Szkół Nr 1

 

ul. Wyszyńskiego 18

38-300

Gorlice

15.

Liceum Ogólnokształcące

im. Artura Grottgera

Rynek 4

33-330

Grybów

16.

Zespół Szkół Nr 2

 

ul. 3 Maja 1

22-500

Hrubieszów

17.

"Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące"

im. Stefana Żeromskiego

ul. Sienkiewicza 1

14-200

Iława

18.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

 

ul. Św. Ducha 1

37-500

Jarosław

19.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Ppłk. Józefa Modrzejewskiego

ul. Floriańska 24

38-200

Jasło

20.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

im. Ks. St. Konarskiego

ul. Przypkowskiego 49

28-300

Jędrzejów

21.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

im. gen. St. Roweckiego "Grota"

ul. Okrzei 63

28-300

Jędrzejów

22.

III Liceum Ogólnokształcące

im. M. Kopernika

ul. Kościuszki 10

62-800

Kalisz

23.

Gmina Karlino

 

Plac Jana Pawła II 6

 

Karlino

24.

"XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej"

 

oś. Teatralne 33

31-948

Kraków

25.

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Tadeusza Kościuszki

ul. Krzemionki 11

30-525

KRAKÓW

26.

IX Liceum Ogólnokształcące

 

ul. K. Czapińskiego 5

30-048

Kraków

27.

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów

im. ks. Stanisława Konarskiego

ul. Akacjowa 5

31-466

Kraków

28.

Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

 

os. Piastów 34

31-624

Kraków

29.

V Liceum Ogólnokształcące

im. A. Witkowskiego

ul. Studencka 12

30-116

Kraków

30.

VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. A. Mickiewicza, Stowarzyszenie UNESCO w Krakowie

ul. Wąska 7

31-057

Kraków

31.

VIII Liceum Ogólnokształcące

im. St. Wyspiańskiego

ul. Grzegórzecka 24

31-531

KRAKÓW

32.

XIII Liceum Ogólnokształcące

im. Bohaterów Westerplatte

ul. Sądowa 4

31-542

Kraków

33.

XVII Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7

ul. Złoty Róg 30

30-095

Kraków

34.

Zespół Szkół Energetycznych

 

ul. Loretańska 16

31-114

Kraków

35.

Zespół Szkół Łączności

im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

ul. Monte Cassino 31

30-337

Kraków

36.

Zespół Szkół Nr 1

im. Św. Rafała Kalinowskiego

ul. Ułanów 3

31-450

Kraków

37.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3

III Liceum Ogólnokształcące

os. Wysokie 6

31-818

Kraków

38.

Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa

im. prof. Walerego Goetla

ul. Brzozowa 5

31-050

Kraków

39.

I Liceum Ogólnokształcące

im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi

ul. Piotra Skargi 2

38-400

Krosno

40.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Konstytucji 3 Maja

ul. Kisielewskiego 18

38-411

Krosno

41.

Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształacących

 

ul. Rzeszowska 10

38-400

Krosno

42.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4

im. I. Łukasiewicza

ul. Bohaterów Westerplatte 20

38-400

Krosno

43.

Liceum Ogólnokształcące

im. T. Kościuszki

ul. Ogrodowa 3

32-065

Krzeszowice

44.

Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców

 

ul. Heleny Kmieć 2

32-590

Libiąż

45.

Zespół Szkół

 

ul. Górnicza 3

32-590

Libiąż

46.

I Liceum Ogólnokształcące

 

ul. Orkana 1

34-600

Limanowa

47.

Zespół Szkół Nr 1

im. Józefa Piłsudskiego

ul. J. Piłsudskiego 81

34-600

Limanowa

48.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Hetmana Jana Zamoyskiego

ul. Ogrodowa 16

20-075

Lublin

49.

III Liceum Ogólnokształcące

im. Unii Lubelskiej

pl. Wolności 4

20-005

Lublin

50.

I Liceum Ogólnokształcące

im. H. Sienkiewicza

ul. Mickiewicza 3

37-100

Łańcut

51.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

 

ul. Kilińskiego 159/163

90-315

Łódź

52.

Zespół Szkół

im. prof. Janusza Groszkowskiego

ul. Kilińskiego 24

39-300

Mielec

53.

Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie

 

ul. Rynek 13

33-370

Muszyna

54.

"Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące"

im. T. Kościuszki

ul. Jagiellońska 8

32-400

Myślenice

55.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

"Elektryk"

ul. Wincentego Witosa 25

67-100

Nowa Sól

56.

Jezuickie Centrum Edukacji

im. P. Skargi

ul. P. Skargi 10

33-300

Nowy Sącz

57.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Chreptowicza

ul. Rosłońskiego 1

27-400

Ostrowiec Świętokrzyski

58.

Zespół Szkół

im. St. Staszica

al. Powstańców Wielkopolskich 18

64-920

Piła

59.

Liceum Ogólnokształcące

im. Hugona Kołłątaja

Nowy Świat 2

28-400

Pińczów

60.

I Liceum Ogólnokształcące

 

Al. Kopernika 1

97-300

Piotrków Trybunalski

61.

Zespół Szkół

 

ul. Zakładowa 1

42-480

Poręba

62.

I Liceum Ogólnokształcące

im. J. Słowackiego

ul. J. Słowackiego 21

37-700

Przemyśl

63.

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Janusza Groszkowskiego

ul. Kilińskiego 10

37-700

Przemyśl

64.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Liceum Ogólnokształcace

im. Bolesława Chrobrego

ul. 3-go Maja 7

43-200

Pszczyna

65.

I Liceum Ogólnokształcące

im. E. Romera

ul. Jana Pawła II 41

34-700

Rabka-Zdrój

66.

IV Liceum Ogólnokształcące

im. dr Tytusa Chałubińskiego

ul. Mariacka 25

26-600

Radom

67.

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte

ul. Sadkowska 19

26-600

Radom

68.

Zespół Szkół

im. Ks. Dr Jana Zwierza

ul. Mickiewicza 14

39-100

Ropczyce

69.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Stanisława Staszica

ul. Kościuszki 5

44-200

Rybnik

70.

Zespół Szkół

 

Rząska, ul. Krakowska 122

30-199

Rząska

71.

Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące

im. M. Skłodowskiej-Curie

ul. Żwirki i Wigury 17

32-050

Skawina

72.

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi

im. A. Mickiewicza

ul. Mickiewicza 32

76-200

Słupsk

73.

IV Liceum Ogólnokształcące

im. St. Staszica

Plac Zillingera 1

41-206

Sosnowiec

74.

II Liceum Ogólnokształcące

im. St. Staszica

ul. Szkolna 12

27-200

Starachowice

75.

Liceum Ogólnokształcące

im. ks. Kard. St. Wyszyńskiego

ul. 11 Listopada 3

28-200

Staszów

76.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

 

ul. Szkolna 34

32-440

Sułkowice

77.

"Zespół Szkół Nr 2 II Liceum Ogólnokształcące"

im. Gen. Zygmunta Podhorskiego

ul. Kościuszki 36

16-400

Suwałki

78.

I Liceum Ogólnokształcące

im. M. Konopnickiej

Pl. A. Mickiewicza 3

16-400

Suwałki

79.

Zespół Szkół

im. Ks. Stanisława Staszica

ul. Kopernika 1

39-400

Tarnobrzeg

80.

III Liceum Ogólnokształcące

im. A. Mickiewicza

ul. Brodzińskiego 6

33-100

Tarnów

81.

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II

ul. Norwida 22

33-101

Tarnów

82.

VII Liceum Ogólnokształcące

 

ul. Staszica 8

33-100

Tarnów

83.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Marcina Wadowity

ul. Mickiewicza 16

34-100

Wadowice

84.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

II Liceum Ogólnokształcące

ul. Wyszyńskiego 41

44-300

Wodzisław Śląski

85.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Publiczne Liceum Ogólnokształcące

 

ul. Sandomierska 56

37-470

Zaklików

86.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Zamoyskiego

ul. Akademicka 8

22-400

Zamość

87.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Konopnickiej

ul. Partyzantów 68

22-400

ZAMOŚĆ

88.

III Liceum Ogólnokształcące

im. C. K. Norwida

ul. Kilińskiego 15

22-400

Zamość